De Auto is uitgevoerd in de meest luxe M-uitvoering en beschikt over bijna alle mogelijke opties!De automaat rijdt in combinatie met het M-Onderstel heerlijk soepel, waardoor hij zowel comfortabel (Eco) als ook sportief (Sport, Sport Plus) te berijden is. Alles is M-uitgevoerd van Onderstel tot Stuur en wielen.De Cabrio is door ons zelf in Duitsland opgehaald en verkeerd in een bijzonder goede staat. Heeft al zijn benodigde onderhoud net gehad en een nieuwe APK. Optioneel zijn de Winterbanden op Lichtmetalen BMW Velgen.Extra'sM-SportpakketModel M-SportM-SportonderstelLederen M-stuurM-Aerodynamica-pakketZakelijke pakketsportstoelenStoelverwarmingBMW connected driveNavigatie BusinessLichtpakketPark Distance ControlAutomatische AircoAutomatische transmissieAdaptieve LED koplampenBMW Lichtmetalen Velgen MHydro StuurservotronicRunflatbandenActieve VoetgangersbeschermingHoogglans schaduwlijnOp deze auto krijgt u 6 maanden Garantie.U bent van harte welkom voor een bezichtiging en of een proefrit. Kijk op onze website voor de volledige Fotosessie. www.autobedrijfluesink.nl Ons streven is uitsluitend de beste occasions in te kopen. Daarom worden onze auto's bij inkoop uitgebreid gecontroleerd op hun historie en staat van onderhoud. Daarnaast worden onze Occasions standaard voorzien van een vloeistoffen controle, minimaal 6 maanden APK en een Poetsbeurt.Om u optimale duidelijkheid en zekerheid te bieden hebben wij de volgende afleverpakketten:1. Zo meenemen. Dus zonder garantie.2. Aflevering plus (€ 695,-): • 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak (draaiende delen) • Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema indien nodig• Minimaal 6 maanden APK• Reinigen van in- en exterieur • Minimaal 20 liter brandstof • Tenaamstelling nieuwe autoAlleen mogelijk voor auto’s jonger dan 12 jaar en minder dan 200.000 km3. Aflevering Premium (€ 995 meerprijs):• 6 maanden volledige garantie • Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema indien nodig• Minimaal 6 maanden APK• Reinigen van in- en exterieur • Minimaal 20 liter brandstof • Tenaamstelling nieuwe autoAlleen mogelijk voor auto’s jonger dan 12 jaar en minder dan 150.000 kmIndien u een inruilauto heeft verzoeken wij U om het kopje "Inkoop" zo volledig mogelijk in te vullen. Bedenk dat het om een indicatie gaat, omdat de staat van de auto voor een groot deel de waarde bepaald.Wij zijn geopend van Maandag t/m Woensdag en Zaterdag op afspraak. (10.00 – 17.30 uur)Donderdag en Vrijdag 10.00 – 17.00 uurBuiten onze openingstijden zijn wij meestal ook aanwezig, maar verzoeken wij u vriendelijk telefonisch contact met ons op te nemen op 06-81665723.In overleg is het mogelijk dat uw auto bij u thuis wordt afgeleverd.Wilt u een auto bezichtigen, bel dan aub even voor een afspraak. Wij zorgen dan dat de auto klaarstaat.
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 0681665723).
Brinkweg 48 -A 7021BW ZELHEM
0681665723
[email protected] www.autobedrijfluesink.nl
U kunt meerdere afbeeldingen selecteren (maximaal 15). Als u de "Ctrl-toets" ingedrukt houdt kunt u meerdere foto's selecteren.
Om je zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt onze website gebruik van cookies. We vragen je eenmalig hiervoor toestemming te geven.